28 Years Later -yksityisnäytös Rivierassa

Seuraava yritysasiakkaillemme järjestettävä yksityisnäytös on torstaina 3.7.2025 Punavuoren Rivierassa klo 14. Tilaisuus on K-18-rajoitus ja mukaan mahtuu enintään 35 osallistujaa.
Tällä kertaa esitämme Oscar-ohjaaja Danny Boylen 28 Years Later -elokuvan, joka saa ensi-iltansa Suomessa 27.6. Voit katsoa tämän kauhuelokuvan trailern tästä. Elokuvassa nähdään mm. Cillian Murphy, joka näytteli tämän eräänlaisen trilogian ensimmäisessä osassa, 28 Days Later -elokuvassa.
VIP-tason elokuvanautinto varmistetaan tapaksilla, joita voi nauttia myös elokuvan aikana. Osallistujamäärä on rajattu pienen elokuvasalin vuoksi vain 35:een, joten kunkin osallistuvan seurueen enimmäismäärä on muotoa 1+1. Ilmoittaudu tilaisuuteen tarjouspyyntölomakkeellamme, valitse ”ilmoittautuminen”.
Tilaisuus on perinteiseen tapaan maksuton kaikille yritysasiakkaillemme sekä heidän aveceilleen. Varsinainen näytös alkaa klo 14, elokuvan kesto on noin kaksi tuntia. Paikalle kannattaa saapua julkisilla, mutta lähistöllä on muutamia maksullisia parkkipaikkoja tarvittaessa.
Tervetuloa viihtymään kanssamme!